Kontak: (+48) (42) 253 11 00

K 2022 – XXII Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych

Reprezentanci sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym pracownicy firmy Coko-Werk Polska, mieli możliwość podzielenia się swoimi opiniami na szczeblu światowym w trakcie tegorocznych, ośmiodniowych targów K 2022 w Düsseldorfie.

Ponad 3 tysiące wystawców oraz 176 tysięcy zwiedzających z siedmiu kontynentów udało się do Düsseldorfu na najważniejsze wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Uczestnictwo gości spoza Niemiec na targach K wyniosło w tym roku ponad 70%. Uczestnicy K 2022 przyjechali na targi ze 157 krajów całego świata. Oprócz Niemiec, do silnie reprezentowanych krajów Europy należały Polska, Holandia, Włochy, Turcja, Francja, Belgia oraz Hiszpania. W porównaniu do targów sprzed 3 lat, zwiększyła się liczba gości z USA, Brazylii oraz Indii. Powyżej 70% uczestników to przedstawiciele kadry kierowniczej wyższego oraz średniego szczebla.

Gości Targów K 2022 zafascynowała zwłaszcza mnogość nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które wytwórcy maszyn, materiałów oraz tworzyw sztucznych przedstawili w kontekście spełniania wytycznych gospodarki o obiegu zamkniętym oraz ochrony zasobów środowiska. Uczestnicy Targów w Düsseldorfie wydali najlepszą opinię na temat kompleksowości asortymentu oraz łańcucha dostaw. 98% spośród ekspertów potwierdziło, że w pełni osiągnęli cele związane z ich pobytem na targach.

Następne targi K w Düsseldorfie odbędą się w październiku 2025 roku.


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy