Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Kariera

Nowe wyzwania stawiane przez rynek oraz wynikające z szerokiego zakresu wytwarzanych przez naszą firmę produktów zmuszają nas do wprowadzania ciągłych zmian. Jesteśmy organizacją szkoleniową, w centrum której znajduje się człowiek. Dobrze wykształceni pracownicy to inwestycja w jakość naszej pracy. Naszą siłę napędową stanowią nasze sukcesy, dzięki którym możemy skutecznie rozwijać się mając w perspektywie cele wyznaczone przez nasze przedsiębiorstwo i przez naszych klientów.Proces ciągłych zmian nie byłby możliwy bez zaangażowania pracowników, którzy identyfikują się z naszym przedsiębiorstwem i jego celami. Złożone ze specjalistów z różnych dziedzin zespoły dążą do wspólnych celów dzięki wspólnej pracy.Naszym pracownikom zapewniamy wsparcie dzięki systemowi szkoleń i dalszego kształcenia.Obszar ten kształtowany jest przez kulturę zarządzania cechującą się pełnym szacunkiem i docenianiem pracownika. Połączenie długoletniego doświadczenia z pracownikami, którzy dopiero ukończyli naukę, jest gwarancją przyszłego sukcesu.

Kontynuacja rodzinnego przedsiębiorstwa

Firma Coko stale rozwija się w ustalonym kierunku już od 1926 r.

Dzięki nieprzerwanemu rozwojowi i kulturze firmy, w której każdy udziela wsparcia drugiemu, nasi pracownicy mogą w pełni rozwijać swoje zdolności.

Ważne dla nas jest zdrowie naszych pracowników. Dlatego nieprzerwanie usprawniamy środowisko pracy i kształtujemy ergonomiczne warunki pracy.

Wykształcenie i studia

Tradycja naszej firmy zakłada kształcenie i dokształcanie, jak też współpracę ze szkołami wyższymi i studentami. Wykształcenie to podstawa naszego sukcesu. Stale realizujemy kształcenie w zawodach technicznych i handlowych. Dzięki kontaktom z instytucjami oświatowymi zatrudniamy studentów studiów licencjackich i magisterskich.


Kariera

Ludzie

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 500 pracowników i jest największym pracodawcą w branży przemysłowej w Bad Salzuflen. Na całym świecie w fabrykach należących [...]

Więcej informacji

Nauka zawodu

Proponujemy Państwu możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych w obszarze handlowym i technicznym wraz z dobrymi perspektywami na przyszłość.

Więcej informacji

Oferty pracy

Czy twoja kariera zawodowa potrzebuje nowych wzywań? Jeśli tak, z przyjemnością powitamy cię w firmie Coko w Łódź!

Więcej informacji

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy