Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Nauka zawodu

Założony w roku 1926 zakład Coko-Werk z siedzibą w Bad Salzuflen należy do wiodących przedsiębiorstw w branży przetwarzania tworzyw sztucznych oraz do największych miejscowych zakładów przemysłowych. Na nasz sukces pracuje ponad 1100 pracowników zatrudnionych w czterech zakładach w Niemczech, Polsce i Turcji.

Jesteśmy dostawcą systemów produkującym części z tworzyw termoplastycznych o wysokiej jakości. Produkcję form wtryskowych w naszym zakładzie uzupełniają następujące działy: lakiernia i montaż, łańcuch produkcji. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów oraz wysoka jakość produktów wytwarzanych przez zaangażowany zespół. Naszym klientom oferujemy doskonałą wiedzę specjalistyczną i pełną obsługę serwisową począwszy od konstrukcji poprzez budowę narzędzia aż po produkt końcowy.

Proponujemy Państwu możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych w obszarze handlowym i technicznym wraz z dobrymi perspektywami na przyszłość. Wystarczy skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat ofert kształcenia i przyłączyć się do zespołu Coko!


Ludzie

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 500 pracowników i jest największym pracodawcą w branży przemysłowej w Bad Salzuflen. Na całym świecie w fabrykach należących do Coko pracuje ok. 1100 pracowników. W naszej firmie zatrudnionych jest równocześnie kilka pokoleń.

Więcej informacji


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy