Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Kompetencje

Kompleksowe usługi „Wszystko z jednej ręki” – oto nasze motto jako dostawcy systemowego w branży tworzyw sztucznych. Wyróżnia nas elastyczność, wiedza techniczna i szybkość reakcji, co bezwzględnie musi mieć miejsce w dzisiejszych, szybko zmieniających się czasach.

Na kolejnych stronach prezentujemy szeroki opis naszych usług.

Konstrukcja

Od koncepcji konstrukcyjnej klienta aż do gotowego narzędzia do wtryskiwania – i wszystko w jakości 3D! Tak pracujemy na co dzień!

Montaż

Wartością dodaną dla klienta jest montaż w naszych zakładach – całkowicie lub częściowo zautomatyzowane systemy montażowe zawierające kontrolę jakości!

Lakierowanie

Lakiernictwo to element wykończenia powierzchni, który staje się coraz ważniejszy. Korzyść dla klienta: wyprodukowany element ma właściwe wykończenie i kolor.

Produkcja form

Nasza narzędziownia odpowiada zarówno za produkcję nowych narzędzi, jak też za optymalizację zakupionych lub dostarczonych narzędzi do wtryskiwania.

Łańcuch dostaw

Międzynarodowa logistyka, rozmaite modele logistyczne takie jak LAB, FAB, JIT oraz wykorzystanie najnowszej technologii to nasze standardy.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Wtryskiwanie wielokomponentowe, połączona technologia GID+2K i inne technologie – dla każdego zadania oferujemy optymalne rozwiązanie!

Jakość

Jak działa u nas zarządzanie jakością i dlaczego jakość jest ważna?

Zarządzanie projektami

Dzięki różnorodności branż i zarządzaniu wieloma projektami jesteśmy silnym Partnerem naszych klientów. Najważniejsza jest terminowość, jakość i [...]


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy