Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Lakierowanie

Lakierowanie – ta metoda uszlachetniania powierzchni tworzyw sztucznych staje się coraz ważniejsza. Wyprodukowana część od razu uzyskuje właściwą jakość powierzchni i kolor. Dysponujemy dwiema lakierniami zrobotyzowanymi i jedną manualną.

Nasze systemy przenośnikowe gwarantują wyznaczenie czasu odparowania, schnięcia i stygnięcia lakierowanych artykułów. Systemy zasilania lakierami przystosowane są do aplikacji wszystkich dostępnych w handlu, rozcieńczalnikowych i wodorozpuszczalnych lakierów 1- i 2-komponentowych.Robotyzacja lakiernictwa

Coko to również mocna marka w dziedzinie uszlachetniania powierzchni. Robotyzacja robót lakierniczych oznacza oszczędność lakieru i wysoką jakość. Firma Coko dysponuje dwiema lakierniami do aplikacji na mokro. Dzięki wysokim standardom jakości spełniane są wymagania klientów odnośnie do lakieru i struktury powierzchni.

 

Korzyści dla klientów:

  • równomierność warstwy lakieru
  • lepszy wygląd
  • lepsza przyczepność lakieru do świeżo wyprodukowanych części
  • duża oszczędność lakieru bazująca na precyzyjnym lakierowaniu konturów i dozowaniu lakieru

Ręczne lakierowanie

Nie każda ilość jednostkowa uzasadnia zainstalowanie robotów lakierniczych. W takich przypadkach firma Coko ma lakiernię manualną, a wykwalifikowani lakiernicy urzeczywistniają życzenia klientów.


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy