Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Zarządzanie projektami

Współpraca w obszarze wielu branż  i zarządzanie licznymi projektami czynią nas solidnymi partnerami w biznesie. Terminowość, jakość i efektywność są kluczem do owocnej kooperacji. Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowników projektów, technologów i specjalistów od zapewnienia i kontroli jakości, dlatego niezawodnie przekształcamy wymagania klientów na płynnie wdrażany i realizowany projekt w biznesie.

W standardzie działamy zgodnie z TS 16949 i DIN ISO 9001. Optymalizacja realizacji projektu i ciągłe usprawnianie procesów, określane są wymaganiami naszych klientów.  Łączymy wieloletnie i wielobranżowe doświadczenia z innowacyjnym myśleniem. W ten sposób optymalnie i efektywnie wdrażamy nowe koncepcje naszych kooperantów.QVP – dział planowania jakości

Wewnętrzny zespół zapewnienia jakości skutecznie realizuje cele i wdraża na etapie produkcji konieczne procesy wykonawcze. Nasi planiści jakości ściśle współpracują z klientami i z całym zespołem projektowym. W ten sposób tworzymy podstawę dla optymalnego wytwarzania produktów klienta. Oprócz standardowych metod, takich jak FMEA, plany sterowania produkcji i plany kontroli zajmujemy się również tworzeniem i oceną urządzeń pomiarowych. Wewnętrzne audyty produktów i procesów zapewniają jakość w całej fazie projektowej, aż do uruchomienia produkcji seryjnej.

Geneza produktu

Za pomocą naszego procesu genezy produktu (w skrócie: PEP) gwarantujemy optymalne opracowanie naszych projektów, zgodnie z wytycznymi klientów. Odzwierciedlenie faz projektu w formie kroków milowych lub stopni dojrzałości skutkuje dużym poziomem przejrzystości dla klienta i dla wszystkich członków zespołu. Centralne planowanie, śledzenie i zarządzanie wszystkimi informacjami relewantnymi dla projektu umożliwia sprawną i precyzyjną współpracę wszystkich specjalistycznych działów.

 

Korzyści dla klientów:

  • sprawność
  • przejrzystość
  • niezawodność


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy