Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Wartości i cele

Nasza wizja:

Przedsiębiorstwo perfekcyjne.

Nasza misja:

Być niezwykle cenionym pracodawcą, oferującym najnowocześniejszą technikę, najlepszą jakość i gwarantującym świadomą troskę o środowisko!

Nasze wartości:

Otwartość, partnerska i jasna komunikacja, wiarygodność, niezawodność, odpowiedzialność i gotowość do współpracy. Całokształt naszej pracy to właśnie efekt wyznawanych wartości.

Przedsiębiorstwo jako silny zespół..

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem i tak też w firmie powinni czuć się nasi pracownicy – jak we własnym domu.

Wiedza techniczna i motywacja…

… ludzi tutaj pracujących to ważne czynniki sukcesu. To fundament perfekcyjnie funkcjonującej fabryki, dostarczającej doskonałe produkty. Wiedza techniczna jest dziedziną szybko zmieniającą się, dlatego szkolenia, rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników są u nas wysoko cenione.

Innowacja jako myśl przewodnia na co dzień

Myślimy zgodnie z Kiichiro Toyoda (założyciel Toyota Motor Corporation): „Celem jest sprawić, aby życie każdego człowieka było w każdym dniu lepsze”.

Odpowiedzialność i zrównoważony rozwój

Tak działamy od dawna. Nasza pierwsza deklaracja środowiskowa pochodzi z 1997 r. i od tamtej pory dysponujemy certyfikatem zgodnie z DIN EN ISO 14001 i wieloma innymi normami.

Jakość

„Jakość nie jest przypadkowa, lecz jest wynikiem funkcjonowania procesów biznesowych”.(cytat: Korn Consult). W pełni podzielamy ten pogląd!

Inne tematy

Praca w Coko:
Coko jako pracodawca

Dobrze wyszkoleni pracownicy to synonim jakości naszej pracy.

Kariera

Wyróżnienia i certyfikaty

Stale rosną nie tylko wymagania klientów – również my sami stawiamy sobie coraz większe wymagania w celu zachowania pożądanej jakości.

Wyróżnienia i certyfikaty

Lokalizacje

Coko znana jest z procesów wtryskiwania tworzyw sztucznych i wyspecjalizowana w produkcji dużych elementów. Produkcja przeznaczona jest głównie dla branży [...]

Lokalizacje

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy