Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Branża samochodowa

Zespół firmy Coko wychodzi naprzeciw nawet trudnym wyzwaniom. Sieć naszych dostawców narzędzi ma międzynarodowy charakter. Rdzeń naszej działalności tworzy równoczesna produkcja narzędzi i precyzyjna dostawa na miejsce produkcji.

Firma Coko dostarcza swoje produkty producentom innowacyjnych samochodów. Nasi specjaliści urzeczywistniają koncepcje dla kabin, nadwozi i podzespołów technicznych samochodów. Specjaliści ze wspaniałą wiedzą doradzają klientom w zakresie dystrybucji już w fazie ofertowania. Analizy podzespołów w celu dobrania jak najsprawniejszej produkcji wspierają naszych klientów już w fazie zapytania ofertowego dotyczącego projektu, a my centralnie realizujemy konstrukcję narzędzia i monitoring procesów.

Profesjonalne zarządzanie projektem, którego klient jest częścią już od samego początku, oznacza punktualne dostawy na miejsce produkcji. Na bazie odpowiednich metod zarządzania jakością zapewniamy właściwą jakość produktów. Firma Coko pracuje na podstawie regulacji TS 16949 i dysponuje odpowiednim certyfikatem.

Twój kontakt Branża samochodowa:


Telefon: +48 42 253 11 00 /
+48 42 270 40 00
Mail: biuro_Lodz@coko-werk.de


Telefon: +48 660 756 387
Mail: mrogalewski@coko-werk.de


Telefon: +48 696 005 470
Mail: psmolaga@coko-werk.de

Formularz kontaktowyNadwozie pojazdów

Kompletne podzespoły dla samochodów – w firmie Coko znamy się na ich produkcji. Części z tworzyw sztucznych zapewniają redukcję ciężaru i zużycia paliwa, a planiści i pracownicy rozwoju mają prawie nieograniczone możliwości. Precyzyjnie wyprodukowane podzespoły o dużej jakości wizualnej to efekty naszej pracy. Wysokiej jakości widoczne podzespoły dachu pojazdów, różne elementy dekoracyjne i funkcjonalne w nadwoziach, podzespoły dla pojazdów użytkowych to tylko niewielka część naszego asortymentu podzespołów nabywanych w firmie Coko przez wielkich producentów samochodów.

 

Korzyści dla klientów:

 • obszerne doświadczenia w zakresie bezpośredniej współpracy z producentami,
 • zdolności produkcyjne do realizacji dużych projektów,
 • zróżnicowany park maszynowy.

 

Wnętrze pojazdów

Elementy dekoracyjne dla wnętrza pojazdów wymagają precyzyjnej techniki narzędziowej i wtryskowej. Galwanizowane lub lakierowane części z tworzyw sztucznych, zmontowane i przetestowane podzespoły – nasi specjaliści znają koncepcje wiodące do sukcesu. Duża wartość jest zasadniczą cechą wnętrza nowoczesnych samochodów, a części z tworzyw sztucznych z firmy Coko spełniają te wymagania. Wtryskiwanie, lakierowanie, nadruki i montaż w firmie Coko; znamy najważniejsze technologie związane z wnętrzem pojazdów – czy to w sferze wyglądu, czy też niedostrzegalnej dla oka techniki. Czekamy na wyzwania klientów – my je urzeczywistnimy!

 

Korzyści dla klientów:

 • ogromne doświadczenie w dziedzinie produkcji elementów do wnętrz samochodowych,
 • wtryskiwanie i lakierowanie części z jednej ręki,
 • technika dekoracyjna na miejscu,
 • oprzyrządowanie kontrolne w celu zapewnienia działania.

Części techniczne

Części techniczne z firmy Coko zapewniają funkcjonalność wielu systemów w samochodach. Obudowy reflektorów, aerodynamiczne uszczelki redukujące opory powietrza (współczynnik Cw) w technice dwukomponentowej, to tylko wybrane przykłady. We współpracy z klientem firma Coko integruje w jednym podzespole z tworzywa sztucznego różne funkcje – nasz zespół udziela cennego wsparcia przy opracowaniu tworzywa sztucznego, odpowiedniego dla danych komponentów. Wczesne angażowanie w dostawach jest to dziedzina, w której doskonale się poruszamy. Czekamy na wyzwania od klientów – pomysły klientów i nasze doświadczenie staną się niepokonaną jednością.

 

Korzyści dla klientów:

 • silny zespół udzielający wsparcia w trakcie planowania produkcji,
 • produkcja wielkoseryjna – zróżnicowany park maszynowy, silosy magazynowe na surowce,
 • duża elastyczność przy wyborze dostawcy narzędzi.

Motocykle

Istotną dziedziną naszej pracy jest produkcja komponentów dla motocykli. Firma Coko dostarcza różne komponenty największym niemieckim producentom motocykli. Podzespoły dla motocykli BMW wyznaczają innowacyjne koncepcje produkcji narzędzi. Komponenty rozdmuchiwane gazowo, galwanizowane, lakierowane i wyśrubowane tolerancje nie wybaczają błędów. Skarbnicą firmy Coko są związane z tym wielkie doświadczenia. Udoskonalanie metod produkcji (np. zgrzewanie laserowe zamiast klejenia) to główny zakres działania naszych specjalistów w zakresie konstrukcji i produkcji.

 

Korzyści dla klientów:

 • specjaliści znający motocykle „od podszewki”,
 • innowacyjne technologie produkcji,
 • wymagające koncepcje narzędzi.


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy