Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Ogrzewanie i klimatyzacja

W przeszłości urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne instalowano w ciemnych piwnicach – wzornictwo miało drugorzędne znaczenie. Świat się jednak zmienił – innowacyjne urządzenia zostają zapakowane w innowacyjne obudowy. Obudowa urządzenia grzewczego kryje w sobie innowacyjną siłę techniki. Nowoczesne urządzenia wentylacyjne zwracają uwagę w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Firma Coko produkuje obudowy dla znanych producentów urządzeń grzewczych i wentylacyjnych. Nasi specjaliści dokładają starań, aby wygląd obudowy był zgodny z całą jakością urządzenia. Możemy produkować podzespoły o dużych wymiarach na wtryskarkach do 2400 t i o masie jednostkowej do 6 kg. Podzespoły dostarczane jako lakierowane lub wstępnie zmontowane – pracownicy firmy Coko całkowicie dostosowują się do klienta i jego innowacyjnych urządzeń technicznych.

Twój kontakt Ogrzewanie i klimatyzacja:


Telefon: +48 42 253 11 00 /
+48 42 270 40 00
Mail: biuro_Lodz@coko-werk.de


Telefon: +48 660 756 387
Mail: mrogalewski@coko-werk.de


Telefon: +48 696 005 470
Mail: psmolaga@coko-werk.de

Formularz kontaktowyTechnika grzewcza

Firma Coko produkuje duże podzespoły o wysokich wymaganiach co do optyki. Nasi specjaliści udzielają wsparcia klientom już w fazie ofertowania takich artykułów. Zamocowane w trakcie wtryskiwania elementy gwintowane do mocowania obudowy lub wyświetlacze parametrów roboczych wzgl. podzespoły wielokomponentowe dla najróżniejszych funkcji, oznaczają redukcję kosztów u klienta. W naszej firmie procesowi produkcji często towarzyszy montaż (np. uszczelek) i innego rodzaju uszlachetnienie produktu (np. wytłaczanie na gorąco, nadruki). Naszym klientom udzielamy porad technicznych, w jaki sposób obudowa urządzenia musi być dostosowana do jego wymagającej techniki.

 

Korzyści dla klientów:

  • duże doświadczenie w dziedzinie systemów grzewczych,
  • kompleksowe wtryskiwanie oraz lakierowanie i uszlachetnianie,
  • różnorodne możliwości montażowe.

Urządzenia do oczyszczania powietrza i klimatyzacji

Nowoczesne urządzenia do oczyszczania powietrza i klimatyzacji zwracają uwagę w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Często obudowa ma konstrukcję modułową, co umożliwia zestawianie różnych wariantów. Do wzornictwa stosuje się różnokolorowe tworzywa sztuczne, które ze względu na modułową konstrukcję wymagają niezwykłej dokładności pasowania. Powierzchnie muszą być wykończone perfekcyjne, co stawia technice narzędziowej i wtryskowej wysokie wymagania. Wysoka jakość podzespołów wymaga zespołu, który całkowicie poświęci się swojemu produktowi – zespołu firmy Coko.

 

Korzyści dla klientów:

  • duże doświadczenia w dziedzinie obróbki powietrza,
  • specjaliści od najwyższej jakości powierzchni,
  • możliwość wstępnego montażu.


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy