Kontak: (+48) (42) 253 11 00

Sprzęt AGD

Dzięki globalnemu działaniu firma Coko ma doskonałe przesłanki dla sprawnej obsługi rynku urządzeń AGD. Siedziba główna w Niemczech oraz fabryki w Polsce i w Turcji tworzą podstawę optymalnego łańcucha zaopatrzenia. Budownictwo narzędzi i zarządzanie projektami w Niemczech oraz dodatkowi kierownicy projektu na miejscu u klienta, mówiący w jego języku – w ten sposób wiedziemy do sukcesu projekty klientów. Firma Coko jest jednym z liderów rynku części z tworzyw sztucznych dla suszarek do bielizny, pralek automatycznych i zmywarek do naczyń. Nasze główne kompetencje doskonale odzwierciedlają się np. w dziedzinie okienek do suszarek do bielizny i pralek automatycznych. Nasze zdolności produkcyjne umożliwiają nam również produkcję innych komponentów dekoracyjnych, części do instalacji wodnych i elementów technicznych. Gruntowna wiedza techniczna w zakresie techniki narzędziowej – dostawcy z Azji i niemieckie zarządzanie narzędziami są przesłankami dla perfekcyjnych narzędzi. Produkcja wtryskowa i linie lakiernicze oraz ujednolicone procesy w danym zakładzie oznaczają wysoką jakość, elastyczność i krótkie terminy dostawy.

Twój kontakt Sprzęt AGD:


Telefon: +48 42 253 11 00 /
+48 42 270 40 00
Mail: biuro_Lodz@coko-werk.de


Telefon: +48 660 756 387
Mail: mrogalewski@coko-werk.de


Telefon: +48 696 005 470
Mail: psmolaga@coko-werk.de

Formularz kontaktowySuszarki do bielizny

Zbiorniki kondensatu w technologii rozdmuchiwanej, drzwiczki o najróżniejszym wzornictwie (z połyskiem, lakierowane, galwanizowane – zmontowane lub w częściach), dyfuzory do oczyszczania wymiennika ciepła, osłony paneli obsługowych, klapy rewizyjne i kompletne fronty zawarte są w naszym portfelu wyrobów. Na nasze zakłady produkcyjne silny wpływ ma sezonowość, ale my opanowujemy znaczne wahania w trakcie roku, sprawnie reagując na dostawy na żądanie. Nasi doświadczeni kierownicy ds. zaopatrzenia znają specyfikę danych rynków i realizują zlecenia klientów.

 

Korzyści dla klientów:

  • duże doświadczenia w dziedzinie urządzeń AGD,
  • wtryskiwanie oraz lakierowanie z jednej ręki,
  • elastycznie działające zakłady produkcyjne na całym świecie.

Zmywarki do naczyń

Cała technika zmywarki do naczyń wspiera się na płycie podłogowej z firmy Coko. Z wbudowaną podłogą do spłukiwania lub bez niej – firma Coko pracuje również z kompleksowymi narzędziami o dużych wymiarach. Podzespoły instalacji wodnej – awaria u klienta mogłaby mieć katastrofalne skutki. W firmie Coko produkuje się takie podzespoły, zgrzewa je i poddaje każdy z nich testom pod kątem szczelności. Przykładami takich wymagających podzespołów mogą być wloty wody lub zasobniki cieczy: wyprodukowane w technologii tandemowej w nowoczesnych wtryskarkach z odpowiednimi narzędziami – zautomatyzowane zgrzewanie i kontrola. Zespół firmy Coko zna tematy, które są ważne.

 

Korzyści dla klientów:

  • duże doświadczenia w dziedzinie urządzeń AGD,
  • kompleksowe wtryskiwanie oraz lakierowanie,
  • elastycznie działające zakłady produkcyjne na całym świecie.

 

Pralki

Kompletne okienka, podzespoły typu Aquastopp, wewnętrzne części instalacji wodnych i osłony cokołów – to tylko wybrane przykłady części dostarczanych przez nas do nowoczesnych pralek automatycznych. Podobnie jak w przypadku suszarek do bielizny, nasze pełne kompetencje dotyczą również konstrukcji okienek. Okienka dostarczane klientom jako pojedyncze części lub kompletne podzespoły – o tym decydujemy razem z klientem zgodnie z aspektami ekonomiki. Osłony paneli obsługowych produkujemy metodą wtryskową, wykonujemy nadruki i montujemy – włączając w to wstawianie wyświetlaczy dotykowych metodą zgrzewania ultradźwiękowego. Pracownicy firmy Coko doskonale znają dzisiejszą wysokojakościową produkcję komponentów do pralek automatycznych.

 

Korzyści dla klientów:

  • duże kompetencje w dziedzinie techniki narzędziowej i wtryskowej,
  • standardowe techniki zgrzewania we wszystkich zakładach,
  • doświadczenie z zakresu technik kontrolnych.


Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Numer telefonu

(+48) (42) 253 11 00

Adres e-mail

biuro_Lodz@coko-werk.de

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy